Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku

patronaty

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku- zaproszenie do udziału w konferencji naukowej

Zakład Polityki Zagranicznej RP oraz Pracownia Koordynacji Badań i Dydaktyki Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Studiów Międzynarodowych mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji naukowej, zatytułowanej Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku – teoria i praktyka, poświęconej szeroko rozumianym zagadnieniom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Celem tegorocznego spotkania naukowców różnych dziedzin, służb mundurowych oraz ekspertów z zakresu ochrony informacji jest przybliżenie zagadnienia bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, wymiany doświadczeń oraz poglądów dotyczących przyszłości cyberbezpieczeństwa na świecie. Zgodnie z założeniem zakres tematyczny obejmuje: problematykę wykorzystania cyberprzestrzeni w działaniach przestępczych, ochronę informacji oraz danych osobowych w sieci, edukację na rzecz bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, służby mundurowe w systemie bezpieczeństwa cybernetycznego, religia wobec wyzwań stawianych przez Internet, ekonomia a cyberprzestrzeń, polski system cyberochrony państwa i obywatela.

Konferencja odbędzie się 13 maja 2016 r. w Instytucie Studiów Międzynarodowych.  Program w załączniku.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny Konferencji

program (PDF / 407.58 kb)