Ibuk Libra – nowe tytuły!

Uniwersytet Wrocławski podtrzymał roczny dostęp do wybranych publikacji (2916) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci uczelni, przez serwer PROXY albo za pośrednictwem kodu PIN, który można otrzymać po wysłaniu e-maila na adres wypozyczalnia.wns@uwr.edu.pl lub oin.bu@uwr.edu.pl, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer legitymacji studenckiej.
Ważność wszystkich kodów PIN aktywnych do marca 2023 została przedłużona do marca 2024.
Aby korzystać z serwisu koniecznością jest założenie jednorazowego osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem.UWAGA:
– bardzo ważne: w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).
Uwagi techniczne:
wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Książki na półce w bibliotece