Pierwsza pomoc wyzwaniem dla bezpieczeństwa

21 listopada na Wydziale Nauk Społecznych odbędzie się II. Konferencja o charakterze szkoleniowo-warsztatowym. Wydarzenie jest adresowane do kadry zarządczej, naukowo-dydaktycznej, administracyjnej oraz nauczyciel szkół sportowych i średnich z klasami mundurowymi, ratowniczymi i medycznymi.

Uwaga! Udział w konferencji wymaga REJESTRACJI do 16.11.2023

– Zapisy kadry i administracji UWr:

– Zapisy kadry i administracji AWL oraz przedstawicieli szkół podstawowych i średnich na adres:

sekretariat.wnob@awl.edu.pl

Konferencję organizują Wydział Nauk o Bezpieczeństwie AWL oraz Centrum Studiów i Edukacji na Rzecz Bezpieczeństwa UWr we współpracy z Zakładem Socjologii Bezpieczeństwa i Edukacji Instytutu Socjologii.

plakat wydarzenia